Delena story (1.díl)

29. dubna 2013 v 17:39 | Bee. |  Delena story
Název: Delena story
Autorka: Kaťulka
Díl: 1. - ZačátekJak v různých příbězích smrtí příběh končí, v tom mém to smrtí začíná a to smrtí mých rodičů. Od toho osudného dne, kdy sjeli s autem z mostu i se mnou, už uběhl jeden a půl roku. Až do chvíle, kdy do našeho městečka zamířili bratři Salvatorovi, se ve městě i v životech nás všech dost změnilo. Bratříček Jeremy přestal s drogami a i přes moje prosby se zamotal do našeho bláznivého koloběhu plného nadpřirozených postav a nebezpečí. No a já se zamilovala do jednoho z již zmiňovaných bratrů, Stefana. Ale co čert nechtěl, naše láska navěky neplála, jak se zdá podle nedávno odehraných událostí jsem se spletla. No, ale teď už vím, že to byla chyba. Co se dá dělat, život jde dál! A mě znovu osud přivál k jednomu z bratrů, k tomu správnému, Damonovi.
Pomaloučku vcházím do kuchyně, kde se chystá do práce Jenna.
"Ahoj, ty už jsi vzhůru? To jsem ráda, alespoň mi pomůžeš vyhnat tvého brášku Jeremyho z té koupelny, kde fetuje ty svý drogy. Já vím, že to co se stalo, je prostě na psychiku dost, ale musí se Jeremy se smutkem vypořádávat tahle?'' povídá Jenna, když v tom si všimne, že do místnosti vztoupil náš drogový dealer Jeremy.
"Dobré ránko, jsem opravdu rád, že jsem tak populární, že jsem ve všech vašich drbech. Když mě omluvíte, rád bych se vydal do školy, můžeme vyrazit?'' okamžitě se rozvykládá Jeremy jakmile vešel do kychyně.
"Ahoj Jeremy, já s tebou a Jennou dnes nepojedu, pro mě se staví Bonnie. Jo a abych nezapomněla, mám ti vzkázat od Vicky, že z toho nic nebude, ty že prý víš, o co se jedná,'' s úsměvem mu to rychle oplatím a okamžitě vidím, že tahle zpráva ho moc nenadchla. Až do téhle věty by vypadal náš rozhovor nebýt nezkrotného osudu bratrů Salvatorových. No, ale tohle je už realita. Najednou slyším zatroubení auta a vycházím z domu a začínám nalaďovat svůj suprový úsměv, abych se vyhla dalšímu soucitu Bonnie.
"Ahoj Bonnie, můžeme vyrazit,'' a celé tohle všechno s krásným úsměvem, ale jak to vypadá, tohle Bonnie neoklamalo.
"Ahoj Eleno, ty moc dobře víš, že přede mnou nic skrývat nemusíš. Já vím, že jste oba dva ještě trochu, sice trochu, ale stále to jde vidět, nešťastní ze smrti vašich rodičů, ale kdo by nebyl? Eleno, ty to moc dobře víš, ale čas jde dál, i když je to nepříjemné.'' říká Bonnie, ale jakmile domluvila, naladila úsměv. "Dnes do školy vcházíme jako čtvrťačky, tak si to alespoň trošku užívej, okej?'' dodá ještě k tomu.
"Okej a děkuji." povídám s úsměvem, ale teď opravdovým. No vyrazili jsme, a než jsem se nadála, byla jsem zpátky ve škole, kde jsme s Bonnie před školou čekali na Caroline. To je její podobné, abychom na ni čekali, bůh ví jak dlouho - pomyslím si.
Ahh.
Já nic nevidím.:)
Otočím se, začnu se usmívat, protože se mi tu objevil Damon. Úplně jsem zapomněla, že čekáme na Caroline. Jakmile jsem se otočila, políbila jsem ho, moc mi chyběl, i když jsem ho naposledy viděla včera. Dneska s námi nastupuje do školy, abychom spolu trávili co nejvíc času, všechny předměty máme společné, což je super.
"Ahoj miláčku, moc jsi mi chyběla."a okamžitě mě na oplátku políbí. Najednou slyšíme zakašlání.
"Jo a ahoj Bonnie. Promiň, já si tě nevšiml. Jé a ahoj přeju i tobě Caroline." ospravedlní se Damon a přestane s naším laškováním, škoda. Ale jsem ráda, že se sem ráčila ukázat Caroline.
"To svoje ahoj si můžeš nechat pro sebe, ale budu dělat, jakože nic. Ahoj holky, ráda vás vidím. Můžeme vyrazit do školy, abychom nepřišli pozdě?" tohle byla Carolinina odpověď Damonovi, kterou jsem přepokládala, hmm... co se dá dělat.
"Ahoj Caroline, jasnačka. Jo a Damone máš tu pro mě ten sáček s krví? Chytla mě žízeň." povídám potichounku, aby mě nikdo neslyšel. Nesmím zapomenout, že tu nejsme sami, ale když je tu Damon, je to pro mě trochu těžší. A ještě k tomu dodám, ale již s vážnějším výrazem v tváři: "No a nevíte někdo něco o Stefanovi a Katherine? Od jejich návštěvy v Seattlu jsem už nic neslyšela. Víte někdo, kde asi budou?" Ale jak se tak dívám po jejich tvářích, tak to nebude nic, a nebo je to něco špatného.
"Eleno, kdyby bylo něco nového, tak by mi to mamka řekla, když je šerifka, tak jí nic neujde. Promiň zlato. Vím, že se mu snažíš pomoct, ale on se sám rozhodl, že odejdou s Katherine z Mystic Falls. A já se mu nedivím, po vašem rozchodu to pro něj bylo těžké a ještě když tě vídával s Damonem, se svým bratrem. Ne nechtěj mě přerušit," odpálkuje mě Caroline, když chci něco dodat a pokračuje: "i když všichni víme, že ten rozchod byl jeho nápad. A ty jsi svoji útěchu oprávněně hledala u Damona - i když já bych útěchu hledala úplně jinde, ale bohužel v tomhle směru taky všichni víme, že ta moje útěcha tu není." dokončí svoji řeč Caroline.
"Okej, já jen jsem o nich dlouho neslyšela, tak mám trochu obavy, nic víc'' povídám, zatímco Damon mi z batohu vytahuje termosku s krví, podává mi ji.
"Dík miláčku. Nechcete taky? Damone? Nebo ty Caroline?" ptám se jich, kdyby si náhodou chtěli dát taky.
"Jsi milá jako obvykle, ale díky. Já si dal doma a Caroline má u sebe jako obvykle, že ano?" povídá skromně Damon s úsměvem na tváři.
"Nechci Vás rušit upírci, ale mohli bychom vyrazit do třídy na hodinu dějepisu s Alarickem." povídá Bonnie a my vyrazíme.
Dnešní den ve škole uběhl jako voda, dnes jsem se dost dobře zabavila. Po škole jsme se všichni sešli v baru i s Mattem a Jeremym, Jennou a Alarickem. Taková pohodička, jen mi pořád hlavou vrtá Stefan s Katherine, ale něčím takovým jsem si nenechala zkazit náladu.
V klídku, pohodě a v objetí s Damonem jsem se ponořila do říše snů.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Fame Fox Fame Fox | Web | 11. května 2013 v 10:11 | Reagovat

A tak som sa rozhodla toto prečítať, keďže ešte len je tu málo našich príbehov...
No, ako by som začala? Od začiatku.
To začiatočné opisovanie bolo podľa mňa dobré a pútavé. Vzala sis to zo seriálu, čo mi nevadí. :)
Keď prišiel prvý rozhovor, tak som sa chvíľu toho bála- že by to nebolo príliš rozvinuté a skresané, ale opäť musím povedať, že super. Dokázala som ti to predstaviť- ako sú v kuchyni a kecajú. :)
Potom to bolo už také.. že ma to nenadchlo. Ako náhle tam vstúpil Damon a Caroline, tak som mala v tých rozhovoroch zmätok. Mne osobne to prišlo príliš rýchle a "sladké".
Avšak, musím povedať, že to robilo na mňa taký dojem, že určite prečítam aj druhú časť. :) Keby ma to nezaujme, nečítam to, ale keďže ma to zaujalo, tak idem pomaly čítať ďalej. :)
Dúfam, že sa toho dozviem viacej a som zvedavá na priebeh príbehu. :)

2 *Al* *Al* | 5. července 2013 v 15:09 | Reagovat

je to moooooc pěkný... jen tak dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama