Protettore (3. díl)

23. července 2013 v 21:32 | Bee. |  Protettore

Protettore

3. kapitola
Autorka: TheSinnaHodiny v pokoji ukazovali 7:30. Katherin chrápala na pohovce a já četla Jak zabít ptáčka. Už mě to nebaví! Jdu do kuchyně a naplním dvě sklenice vodou. Vrátím se zpátky do obývacího pokoje. Katherin pořád spí. Jak jinak… "Katherin, zlatíčko stávej!" Katherin se převalí a zamumlá něco jako…? Elijah? Já snad špatně slyším. Vážně řekla Elijah? No ty… Em. "Katherin!" Nic. Dobře, když to nejde po dobrém. Jednu sklenici položím druhou si nechám v ruce. "Katherin?" Nic. Fajn. Pomalu začnu naklánět sklenici, ale co, kašlu na to, obrátím sklenici tak že celý její obsah se vyleje Katherin na obličej. Ihned se probudí. "Do zelený kozy co to děláš? Ti hráblo? Proč na mě vyléváš vodu?" Řve na mě a vyskočí z pohovky a s hrozivým obličejem se pomalu přibližuje ke mně. "Bože. Katherin nemůžeš mi nic udělat tak si sedni a poslouchej." Řeknu jí a posadím se zpátky do křesla. "Ty si myslíš že mi budeš rozkazovat? To sotva holčičko. Já nemám v plánu zůstat v tomhle stavu dlouho! Mám v plánu najít co nejdřív nějakého upíra vzít mu krev a neshledanou v příštím životě." Usmála se. Aj jak bláhové. "Ty se upírem v blízké době nestaneš. My bloodsucker." Teď jsem se usmála já. "J-jak to? Aaa už chápu ty mě chceš jenom postrašit, ale neboj budu upírem tak rychle že nestačíš říct ani to bloodsucker. A mimochodem to je pro mě urážka."
"Piják krve je pro tebe urážka? A ne upírem se nestaneš o to se postaral už Klaus. Ať ti dá kdokoliv krev bude mrtví dřív než se stihneš proměnit. Tak si užívej nádherný lidský život bloodsucker." Povzdechnu si a napiju se vody, kterou jsem nechala na stole. "Takže? Není možnost, že budu upírem to mi chceš říct?" Řekne sklíčeně. "Zatím. A teď něco z veselejšího soudku. Nová identita."
"No to je teda veselý soudek." Zamumlala. "Nebrblej si tam! Takže tady máš občanský průkaz, řidičák a takový jak to říct životopis." Podávám jí papír a průkazy. "Katherin Gilbert? Děláš si ze mě srandu žejo? Ne! Takhle se jmenovat nebudu." Vyprskne na mě. "Ale budeš! S Elenou vypadáte stejně tak toho využijeme a řekneme, že jsi její sestra, která žila s otcem a otec nedávno umřel tak ses přestěhovala k sestře. Budeš maturovat teprve teď, protože ses musela starat o otce a tak jsi zmeškala poslední ročník na střední. To je ve zkratce tvůj život bloodsucker." Řeknu jí a musím se znovu usmát nad obličejem, který má. Takový nevěřící. "Moment. Chceš říct, že budu chodit do školy? To nemyslíš vážně? Nebo snad jo?"
"Myslím to smrtelně vážně." Řeknu. "A ještě se jmenovat Gilber. A být sestra Eleny. Sestra. Té mírumilovné květinky. Podívejte se na mě jsem Elena miluju poníky a růžovou." Začala imitovat Elenu. Bože tohle bude zábava. Chci něco říct, ale zazvoní. "Zůstaň tady ani se nehni." Nakážu Katherin, která si naštvaně sedne. Jdu ke dveřím a otevřu. A tam nějaký mladý kluk tak asi 18?
Hnědé krátké vlasy, které mu trčí do všech stran, hnědé oči, rifle, modré tričko, které mu obepíná svaly. Páni ne že bych na takové kluky byla ale jako musím uznat… Páni. Usměje se na mě. "Ahoj já jsem Jeremy Gilbert. Bydlím vedle." Aha Jeremy Gilbert. O něm taky vím. Takže z nás dvou nebudou kamarádi, škoda byla by sranda. Podle toho co jsem četla a slyšela. No co. "Ahoj jsem Kelsey. A jenom pro info. Já jsem tak, kterou poslal Klaus. Ale promiň už musím jít. Ahoj." A zavřu mu před nosem a jeho nechápavým obličejem. Vrátím se zpátky do obývacího pokoje, kde Katherin sedí a směje se mi. Nádhera už má zase náladu. " Tak bloodsucker. Pravidla!"…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 *Al* *Al* | 24. července 2013 v 11:57 | Reagovat

teď bych ještě měla vědět co napsat... :) no nic... je to úžasný a honem dalšííí :)

2 The Archive Of Lost Dreams- TVD fanfiction The Archive Of Lost Dreams- TVD fanfiction | Web | 24. července 2013 v 17:10 | Reagovat

super :D pekne sa s katherine hrá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama